Autoryzowane Centrum Serwisowe

DOŚWIADCZENIE:

Nasza firma powstała w 1993 roku. Początkowe działania skupione były na naprawie sprzętu radiowo-telewizyjnego różnych producentów. Doświadczenie i kompleksowy sposób obsługi klienta w niedługim czasie zaowocowały podpisaniem umowy o autoryzację z firmą Sony Poland Sp. z o.o. Wysoki standard usług doprowadził do uzyskania kolejnych autoryzacji. Na początku 2002 roku podpisaliśmy umowę z Firmą DSV Trading S.A. na naprawę produktów RTV firmy Loewe, a także Sony Poland powierzyło nam opiekę nad sprzętem firmy Aiwa. W 2006 roku uzyskaliśmy status autoryzowanego serwisu marek: Philips, Sharp, Funai, Samsung. Naszym celem była i jest jak najlepsza współpraca z każdym klientem - zarówno jednostkowym, jak i właścicielami dużych sieci RTV i hurtowni. Na dzień dzisiejszy możemy poszczycić się obsługą większości Sklepów RTV w Warszawie i okolicach. Naszymi Klientami są: Media Markt, Saturn, Geant, Tesco, Auchan, Carrefour, Ratex-plus, Mix-Electronics. Dodatkowo obsługujemy też wszystkie sklepy Euro-net w Polsce.

KOMFORT:

Początkowo zajmowaliśmy się naprawą odbiorników telewizyjnych na warsztacie i tylko w wyjątkowych sytuacjach sprzęt był naprawiany u klienta. Dziś, dzięki doświadczeniu naszych techników, mamy coraz większą skuteczność napraw u klienta bez konieczności transportowania telewizorów do serwisu. Nasze punkty napraw (serwisy) zlokalizowane są w dwóch miejscach Warszawy. Lokale usytuowane są na parterze, z możliwością dogodnego dojazdu dla Klienta. Ogólna powierzchnia wynosi 270 m2. Obydwa serwisy posiadają recepcję z dostępem do internetu (klient ma zawsze aktualny dostęp do informacji).

PROFESJONALNA OBSŁUGA:

Obecnie firma zatrudnia dziesięć osób. Dwóch techników w dziale Telewizja, dwóch techników w dziale Audio, jednego technika w dziale Kamery i Magnetowidy, dwóch pracowników Recepcji, dwóch pracowników Magazynu, Kierowca. Warsztaty naprawcze podzielone są na kategorie zgodne z rodzajem naprawianego sprzętu. Wyposażone są w stacje lutownicze do cyny bezołowiowej, maty antystatyczne szczególnie potrzebne przy wymianie układów scalonych i bloków optycznych, oscyloskopy 60 i 100MHz, generatory: FM, AM, generatory funkcji do 200kHz, generatory sygnałów telewizyjnych, zasilacze, płyty testowe, specjalistyczne pomoce techniczne i oprogramowanie do naprawy sprzętu audio, kamer, magnetowidów i telewizorów.

Wykonujemy około 500 napraw miesięcznie. Serdecznie zapraszamy!

Autoryzacje
Obszar działania Status naprawy Zgłoszenie awarii
Rzetelna Firma